- Turniej w Zbąszyniu !

- Mecz Towarzyski Młodzików  z Błękitni Bukowiec

- Turniej o " Złote Kalesony "

- Treningi dla Trampkarzy !

Wraz z rozpoczęciem ferii przez uczniów rozpoczęliśmy " zabawę " z piłką w naszym klubie we wszystkich grupach klubu. Trampkarze Starsi w pierwszym tygodniu  ' przerwy szkolnej ' rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej terenowej ligi podokręgu Świebodzin . Na pierwszych zajęciach po przerwie świąteczno-noworocznej zgłosiło się 13 zawodników. W pierwszym tygodniu przeprowadziliśmy trzy treningi na hali sportowej, do klubu puki co nie przybył żaden nowy zawodnik dlatego ruszyliśmy pełną parą choć zachęcamy młodzież do przybycia na zajęcia treningowe. Po weekendzie w poniedziałek 21go stycznia trampkarze wybrali się do Zbąszynia na turniej z okazji ferii ...

W zawodach wystartowało osiem zespołów. Rywalizowano w dwóch grupach gdzie dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów a dalej finał bądź mecz o trzecie miejsce. Po bardzo słabych meczach odpadliśmy w grupie , przegrywając wszystkie trzy mecze 3-0, 1-0 , 2-0 odpowiednio z Zbąszyń I , Zbąszyń II , Nowotomyska Akademia Piłkarska. Po turnieju przeanalizowaliśmy sobie nasze błędy na spokojnie lecz pewien niedosyt był gdyż wylosowaliśmy grupę z której powinnyśmy wyjść. Dziękujemy panu Damianowi Bem za zorganizowanie transportu na zawody.

W Wtorek 22 Stycznia , Młodziki z Naszego klubu rozegrały mecz towarzyski z rówieśnikami z Bukowca. Po bardzo ciekawym spotkaniu zwyciężyliśmy 12-7. Cały mecz układał się pod Nasz zespół , kontrolowaliśmy przebieg i do 60 minuty prowadziliśmy 12-3 jednak w doliczonym czasie gry - 3 minuty - straciliśmy aż 4 bramki po ewidentnym rozluźnieniu szyków . Mecz trwał 2 x 30 minut.

W Czwartek odbył się turniej piłkarski o przysłowiowe "złote kalesony" dla kategorii wiekowej U19. Grano systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Spotkanie trwało 12 minut czasem ciągłym a wszystkie mecze sędziował Łukasz Pawłowski. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny : Razem Chociszewo, Chrobry Brójce, Fiesta Team oraz Mocny Ful Stary Dwór. Rozegrano 12 spotkań z czego najbardziej regularną drużyna okazała się ekipa gospodarzy Chrobry Brójce , którego kapitanem był Jakub Turecki a w skład drużyny weszli również Michał Iwanowski , Dawid Piskorski , Mateusz Palczak oraz Albert Leja , warto podkreślić , że Nasza drużyna po nieudanym starcie ( porażka 2-1 z Razem ) wygrała wszystkie następne spotkania deklasując rywali ! Drugie miejsce ze stratą dwóch oczek zdobył silny zespół z Chociszewa , jako jedyna drużyna zwyciężyła z gospodarzem , jednak słabe dwa środkowe mecze turnieju sprawiły spadek z pozycji lidera na drugie miejsce. Trzecie miejsce zajął zespół ze Starego Dworu a ostatnie z dorobkiem jednego oczka ekipa Fiesta Team. Warto zaznaczyć , że drużyna Mocny Ful remisując z Razem pozbawiła szans drużynę z Chociszewa na pierwsze miejsce. Turniej przebiegł w sportowej atmosferze bez zatarć za co należą się słowa uznania wszystkim uczestnikom. Dziękujemy panu Mirkowi Zielińskiemu za pomoc w organizacji Turnieju a Kubie i Waldkowi za pomoc w obsłudze sprzętu. Z mojej strony za wszystkie popełnione błędy jako arbiter przepraszam.

Tabela

1. CHROBRY BRÓJCE 15pkt. 25-7 +18

2.RAZEM Chociszewo 13pkt. 16-8 +8

3. Mocny Ful Stary Dwór 5pkt. 10-17 -7

4.Fiesta Team 1pkt 5-24 -19

Najlepszym bramkarzem został Maciej Jóźwiak a nagroda najlepszego zawodnika powinna trafić w kilka rąk dlatego nie pokoszę się o ocenę.

Z Turnieju wystawiliśmy dwie galerie zdjęć , obie na naszej stronie !

W Piątek rano , odbędzie się trening trampkarzy Starszych o 11:00.